Güvenlik Politikaları - www.wordrace.net


  Son Güncelleme: 1 Oca 2018
  

  Wordrace.net, bilgilerin nasıl kullanıldığını ve paylaşıldığını bilmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu kullanımı ve bu bilgilerin dikkatli ve kesin bir şekilde paylaşılmasında güveniniz için teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamızın açıklamalarını içerir. Wordrace.net web sitesini ziyaret ederek, bu gizlilik bildiriminde belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlardan vazgeçmiş sayılırsınız.

İstenen Bilgi:

• Sağladığınız Bilgiler: Kayıt formları, ürün formları, yorumlar, iletişim bilgileri (örn. telefon, ad, e-posta adresi, telefon numaraları, adres ve posta adresi) ve demografik bilgiler sağlamanızı istiyoruz (örneğin, yaş ve gelir seviyesi) web sitemizde. Yukarıda belirtilen Kişisel Bilgileri, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri sağlamak ve hizmet taleplerinizi yerine getirmek, uygulamalarınızı almak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunmak, pazarlama amacıyla sizinle iletişim kurmak, bilgi vermek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek için kullanılır.

• Otomatik Bilgiler: IP adresinizi sunucumuzla ilgili sorunları teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek için kullanırız. IP adresiniz sizi tanımlamanıza yardımcı olmak ve hakkınızdaki genel demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir. Çerez dosyaları sitemizde kullanılmaktadır ve güvenliğiniz için kullanılmaktadır.

• E-Posta İletişimi: Başvurunuz aksini talep edildikten sonra Wordrace.net'e üyeliğinizi istemediğiniz sürece, haftalık bilgi e-postaları, e-posta adresinize gönderilir, ilgi alanların. İstediğiniz zaman bu e-postalarda değişiklik yapma, vazgeçme ve servisi yeniden başlatma seçeneğiniz vardır. Bu e-postalar içerikler, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi içerecektir.

Bilgilerin Kullanımı:

• İletişim Bilgileri ve Demografik Bilgiler

İletişim bilgileriniz, gerekirse sitemizle yaptığınız işlemlerle ilgili sizinle iletişim kurmak için kullanılır. Daha önce bizimle temasa geçmek istemiyorsanız ve geçerken kullandığımız veritabanı geçmiş burslardan geliyorsa, bu seçenek geçerli olmayacaktır. Yukarıda belirtilenlere tabi olarak, adınızı veya adresinizi, yasaların öngördüğü durumlar dışında, başka hiçbir kuruluşa vermeyeceğiz. Üçüncü bir taraf bize adınızı talep eden bir yargı veya başka bir yargı yetkisi verirse, dosyalarımızda en son adresinizi kullanarak, mevcut bir su bağlantımız olup olmadığına veya sizi haberdar edememize izin vermek için her türlü makul çabayı göstereceğiz. diğer yargı bölgelerinde biz sorumlu olmayacağız. Wordrace.net her zaman kişisel bilgilerinizi kamu güvenliğinden sorumlu kamu makamlarıyla paylaşma hakkını saklı tutar.

Sitelerimizi kullanıcılarımızın çıkarlarına göre uyarlamak için kullandığımız demografik bilgiler.

• Diğer Siteler, 3. Gizlilik ve Gizlilik Politikası

Diğer sitelere bağlantılar bu sitede bulunabilir. Wordrace.net bu web sitelerinin gizlilik uygulamalarından veya içeriğinden veya üçüncü taraf gizlilik politikalarından ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Diğer

Gizlilik Önlemlerimiz

Bu site, kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya değiştirilmesini önleyen güvenlik önlemlerine sahiptir. Kullanmakta olduğunuz kişinin adı ve adresi dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizin şifresi çözülür ve İnternette dolaşımdayken okunmasını engeller.

Kişisel olarak tanımlanabilen müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve benimsenmesi ile ilgili fiziksel, elektronik ve usule ilişkin korumaları kullanıyoruz. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda kişisel bilgilerinizi vermeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı isteyebileceğimiz anlamına gelir.

Bilgisayarınızı yetkisiz erişime karşı korumanız önemlidir. Paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra, kişisel iletişim bilgilerinizin bulunduğu bölümlenmiş bilgi ekranını kapattığınızdan emin olun.

Bildirimler ve Düzeltmeler

İşimiz sürekli değişiyor ve bu nedenle gizlilik beyanımız da değişecek. En son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Aksi belirtilmedikçe, mevcut gizlilik politikamız, size ve uygulamanıza sunulan tüm bilgiler için geçerlidir. Verdiğimiz kelimelerin arkasında duruyoruz.

Bu gizlilik bildirimi, bu sitedeki uygulamalar veya bu sitedeki herhangi bir işlem hakkında herhangi bir şüpheniz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle çalışmak için info@Wordrace.net e-posta adresini kullanarak bizimle iletişime geçin. Mevcut probleminizi çözün.